Grupa M40

2 sposoby na wigilię firmową według Grupy M40

Jesteśmy przekonani, że każdy z nas wyobraża sobie wigilię w zbliżony sposób ze względu na najpopularniejsze elementy świątecznej tradycji. W tym roku postanowiliśmy jednak spędzić ten czas w nieco niekonwencjonalny sposób.

Wigilia w tradycyjnym wydaniu

Świąteczna atmosfera wprawiła nas w nostalgiczny nastój. Z uśmiechami na twarzy wspominaliśmy rozmaite sytuacje, które miały miejsce w biurze na przestrzeni ostatnich 12 miesięcy. Wprawdzie na naszym wigilijnym stole nie znalazło się dwanaście potraw ani sianko pod obrusem, ale za to byliśmy całkowicie otwarci na przybycie zabłąkanego wędrowca! Niestety żaden się nie pojawił, więc musieliśmy sami uporać się ze słodkimi przekąskami.

Wigilia na sportowo

Objadanie się i leniuchowanie to już niemal nieodłączna część bożonarodzeniowej tradycji. Ciężko uniknąć tego, kiedy zasiadamy do stołu w rodzinnym gronie. Pokusa jest tak duża, że tak naprawdę mało kto protestuje. Podczas firmowej wigilii pozwoliliśmy sobie na małe odstępstwo. Po skromnym poczęstunku udaliśmy się na pobliskie lodowisko. Nasze nikłe umiejętności nie stanęły na przeszkodzie do wyśmienitej zabawy. Nie obyło się bez serii upadków, ale drobne niepowodzenia nie ostudziły naszego zapału. Zdecydowanie będziemy musieli to powtórzyć!

Grupa M40
Grupa M40
Opublikowany w News

Dodaj komentarz