Agencja Interaktywna Grupa M40.pl – sponsor Ligi Wielkopolskiej

Poznańska agencja interaktywna Grupa M40.pl objęła swoim patronatem Ligę Wielkopolską. Współpraca polega na pomocy technicznej w zakresie IT, bez której działalność portalu byłaby niemożliwa. Sport w Polsce utrzymuje się głównie z pomocy darczyńców, dlatego wsparcie Grupy M40.pl odgrywa istotną rolę w funkcjonowaniu całego przedsięwzięcia.

Dlaczego tak się stało?

Grupa M40.pl to firma, w której zarówno prezes zarządu jaki i wszyscy pracownicy uprawiają sport. Aktywność fizyczna dla Grupy M40.pl jest jednym z podstawowych kierunków rozwoju osobistego. Ponadto właściciel agencji interaktywnej aktywnie udziela się w klubie piłki nożnej, maratonach, ultramaratonach, triathlonach oraz innych imprezach sportowych. W związku ze ścisłym połączeniem zainteresowań sportowych w firmie, pojawiła się koncepcja objęcia opieki technicznej projektu Ligi Wielkopolskiej.

Czym jest Liga Wielkopolski?

Liga Wielkopolska to przede wszystkim kompendium wiedzy na temat rozgrywek piłkarskich na terenie powiatu. Odwiedzając ten portal można dowiedzieć się jak wygląda terminarz rozgrywek i tabela ostatnich wyników. Ponadto strona daje możliwość wyróżnienia najlepszych zawodników w sezonie oraz opisania każdego transferu, jaki miał miejsce w ostatnim czasie. Dotychczas brakowało podobnego miejsca, więc od samego początku swojego istnienia zgromadził wielu fanów.

Dlaczego wsparcie IT jest tak ważne?

Większość osób korzysta z Internetu i każdego roku ilość użytkowników szukających informacji w sieci wzrasta. Wiąże się to nieustannym rozwojem i ciągłymi zmianami, jakie należy wprowadzać na stronach internetowych. Pomysł powstania Ligi Wielkopolskiej wiązał się z budową witryny, ale również ciągłym wsparciem technicznym. Dzięki firmie Grupa M40.pl, strona każdego dnia działa poprawnie i dostarcza informacji sportowych dla fanów piłki nożnej.

Korzystając z okazji, twórcy portalu chcieliby podziękować wszystkim patronom, którzy wspierają sport i rozwój piłki nożnej w Polsce.

10443072_855198201176690_6887376044477223846_oRoksana Kurz

SEO Copywriter

 

 

 

Chcesz dowiedzieć się więcej? Masz pytanie?

cropped-wycieta_pomarancza2.png

Skontaktuj się ze nami

kontakt@grupam40.pl

Dodaj komentarz