Grupa M40 – kim jesteśmy :)

Agencja Interaktywna M40.pl powstała 9 lat temu i przez ten czas wiele się zmieniło. Przede wszystkim firma nieustannie rozwija się i dokłada wszelkich starań, aby klienci byli zadowoleni z oferowanych usług, dlatego ciągle są wprowadzane ulepszenia, podnoszące jakość działań. W firmie powstaje wiele projektów, które każdego dnia pozytywnie wpływają na  pozycje fraz w wyszukiwarkach internetowych.

Grupa M40

W związku z nieustannym rozwojem powstała Grupa 40, dająca początek nowymi innowacyjnym rozwiązaniom oraz ciekawym projektom. Głównym celem Grupy M40 jest większa skuteczność, dlatego wprowadzono wiele zmian w ofertach i strategii pozycjonowania. Dzięki zaufaniu tak wielu kontrahentów Grupa M40 postanowiła zaoferować zupełną świeżość na rynku pozycjonowania nie tylko w Poznaniu, ale również w Polsce.

Współpraca z Grupą M40

Dział sprzedaży dokłada wszelkich starań, aby dopasować zakres działań dla danej strony internetowej i poprowadzić witrynę na szczyty wyszukiwarek internetowych. W związku z dynamicznym postępem, jaki nastąpił w Grupie M40, warto nawiązać kontakt z działem handlowym i zapytać o ofertę przygotowaną z myślą o nowych klientach oraz tych, którzy współpracują z firmą od wielu lat.

Pozycjonowanie stron z Grupą M40

Grupa M40 zajmuje się głównie pozycjonowaniem stron internetowych oraz wieloma innymi dziedzinami w zakresie marketingu internetowego. W ofercie znajdą Państwodziałania SEO/SEM takie jak:

  • pozycjonowanie na skalę regionu, kraju oraz innych państw,
  • optymalizacja stron i sklepów internetowych, w celu polepszenia wyników w wyszukiwarkach internetowych,
  • tworzenie kampanii AdWords pod kątem oczekiwanych efektów,
  • marketing szeptany,
  • pisanie tekstów reklamowych, artykułów sponsorowanych oraz innych treści w zakresie Content Marketingu.

Z czym kojarzy się Grupa M40?

Osoby znające Grupę M40, doskonale wiedzą, że tworzą ją ludzie z pasją. Oprócz codziennego analizowania algorytmów wyszukiwarek internetowych załoga Grupy M40 uprawia sport i opiekuje się portalem plewiska.pl oraz gazetą „Plewiska”. Ponadto wszystkie działania zostały docenione przez Prezydenta Miasta Poznania oraz Starostę Poznańskiego, ponieważ firma  uzyskała tytuł „Poznańskiego Lidera Przedsiębiorczości”.

Nasz znak rozpoznawczy – POMARAŃCZA

Naszym znakiem wyróżniającym Grupę M40 stały się pomarańcze. Dlaczego? Szyldowym kolorem Grupy M40 jest kolor pomarańczowy, który symbolizuje przedsiębiorczość, radość i kreatywność. W związku z rozwojem Grupa M40 postanowiła wprowadzić bardziej dosłowny symbol, a mianowicie  pomarańcze odzwierciedlające partnerstwo i współpracę.

Jak nawiązać współpracę z Grupą M40?

Wystarczy skontaktować się z działem handlowym poprzez e-mail kontakt@grupam40.pl lub pod numerem telefonu 512 911 109.

 

cropped-wycieta_pomarancza2.png

10443072_855198201176690_6887376044477223846_oRoksana Kurz

SEO Copywriter

 

 

 

Chcesz dowiedzieć się więcej? Masz pytanie?

Skontaktuj się ze nami

kontakt@grupam40.pl

Jedna myśl na temat “Grupa M40 – kim jesteśmy :)

Dodaj komentarz