Grupa M40 sp. z o.o. wyróżniona w konkursie!

Choć z nagrodą Poznańskiego Lidera Przedsiębiorczości dobrze się już znamy (w 2016 roku firma m40.pl otrzymała tytuł Lidera w kategorii Mikroprzedsiębiorca) to nie osiadamy na laurach i po 2 latach spróbowaliśmy swoich sił w XV edycji konkursu, ale już w innej kategorii – Mały Przedsiębiorca.

Poznański Lider Przedsiębiorczości 2018

Konkurs stworzony został przede wszystkim dla firm, w rożnym stadium rozwoju, które  wyróżniają się na tle swojej konkurencji: odpowiednią strategią firmy, dbaniem o rozwój pracowników, dobrym przyrostem finansowym,  dbaniem o otoczenie i społeczeństwo, które może skorzystać z tworzonych usług. Oznacza to, że komisja przyznająca wyróżnienia oraz nagrody, zwraca uwagę na całokształt firmy.

Ale od początku… 18 kwietnia zostaliśmy zaproszeni na galę finałową w Sali białej w Hotelu Bazar w Poznaniu, która podkreśliła rangę całej uroczystości. Wraz z wieloma osobistościami z Poznania i okolic, czekaliśmy na wyniki konkursu.  Choć nie udało nam się wygrać statuetki i otrzymać tytułu  Poznańskiego Lidera Przedsiębiorczości 2018 roku , zostaliśmy wyróżnieni i trafiliśmy do grupy 4 firm, które tak jak my były o włos od wygrania głównej nagrody.

Poznański Lider Przedsiębiorczości 2018

Samo wyróżnienie jest już dużym sukcesem,  biorąc pod uwagę, że do konkursu zgłaszały się firmy z całego Powiatu Poznańskiego. Czuliśmy dumę i zadowolenie, że po raz kolejny Szanowna Kapituła zwróciła uwagę na Grupę M40.pl. Dla nas jest to informacja, że cały czas rozwijamy się w dobrym kierunku.

Poznański Lider Przedsiębiorczości 2018

Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy! A my cieszymy się z naszego małego sukcesu.

Dodaj komentarz