Grupa M40 na Targach Mobile IT w Krakowie

W dniach 22 – 23 lutego 2017,  już po raz drugi, uczestniczyliśmy w Targach Mobile IT w Krakowie. Lubimy bezpośrednie spotkania z osobami zainteresowanymi najnowszymi rozwiązaniami w e-marketingu, zatem nie mogło nas zabraknąć również na tej imprezie. Tegoroczne, czwarte wydanie Targów Rozwiązań IT, E-commerce i Urządzeń Mobilnych Mobile-IT miało miejsce w Międzynarodowym Centrum Targowo-Kongresowym EXPO w Krakowie, przy ul. Galicyjskiej 9. Tradycyjnie targom towarzyszyła konferencja, tym razem poświęcona tematom związanym z mobile commerce.

Rozmawiamy, doradzamy ….

Nasze przestronne i doskonale widoczne stoisko najchętniej odwiedzali przedsiębiorcy oferujący swoje towary bądź usługi w sieci. Szczególnie często rozmawialiśmy na tematy dotyczące zwiększenia konwersji w sklepach internetowych, widoczności stron w organicznych wynikach wyszukiwania, a także o możliwościach technologicznych, jakie dają nowoczesne sklepy internetowe. Niezwykle cenimy sobie możliwość podzielenia się swoją wiedzą, zwłaszcza w przypadkach, kiedy może być ona szybko zastosowana w postaci konkretnych rozwiązań przez właścicieli sklepów.

… i edukujemy

Tegoroczna edycja Targów miała także wyjątkowo edukacyjny charakter. Odwiedzającymi byli bowiem również uczniowie szkół średnich o profilu informatycznym. Młodzi ludzie chętnie podchodzili do stoiska M40 i zadawali konkretne pytania związane w naszą branżą. Co ciekawie, niejednokrotnie mogli pochwalić się sporą już wiedzą z zakresu e-marketingu i SEO. Tego typu rozmowy były dla nas ciekawą odmianą i możliwością poznania spojrzenia młodego pokolenia na nasze „podwórko”.

Kogo mogliśmy spotkać

Podczas krakowskiego święta branży IT odwiedzający mieli okazję spotkać wiodące firmy z dziedzin e-commerce, e-marketingu, oprogramowania dla sklepów i aplikacji mobilnych. Szczególnie dużą atrakcją były prezentacje sprzętów i akcesoriów mobilnych – dronów, robotów i inteligentnych systemów sterowania. W Targach Mobile IT w Krakowie wzięło udział około 60 wystawców – firm specjalizujących się w rozwiązaniach dla e-commerce oraz m-commerce.

 

Chcesz dowiedzieć się więcej? Masz pytanie?

Skontaktuj się ze mną.

cropped-wycieta_pomarancza2.png

Marzena Rachuba-Urbaniak

Account Manager

marzena.u@m40.pl

Dodaj komentarz