Klub M40.pl Poznań do BOJU !

Część czytelników zapewne wie, że nasza Agencja Interaktywna działa prężnie nie tylko w Internecie, ale i w różnych dyscyplinach sportowych. Jedną z nich jest futsal, czyli piłka nożna halowa. M40.pl posiada swoją własną drużynę o tej samej nazwie, która już od kilku lat z zapałem wdrapuje się na szczyty 2. Ligi Futsalu. Co słychać u naszych pomarańczowych?

Zespół m40.pl

A słychać wiele i dobrze 🙂

Nasi zawodnicy w ubiegłą sobotę  pokonali lidera grupy KKF Konin, aż 6:1. Zawdzięczać to możemy całemu zespołowi, który zdecydowanie miał dobry dzień. Zawodnicy sprawnie i szybko wykorzystali błędy drużyny z Konina zdobywając wynik 3:0 w niespełna 30 minut. Z pewnością taki rezultat nie pojawiłby się gdyby nie świetna gra bramkarza (i trenera w jednym) Partyka Rzepki, który w tym meczu nie dopuszczał do zbyt wielu zagrożeń na bramkę M40.

Bramki podczas meczu zdobywali:

KS M40.pl Poznań – KKF Automobile Konin 6:1 (1:0)
1:0 – 16 min – Darek Masztalerz (asysta Szymon Turostowski)
2:0 – 22 min – Mateusz Górka (asysta Łukasz Nawrocki)
3:0 – 29 min – Szymon Turostowski (asysta Jacek Kalbarczyk)
3:1 – 30 min –  Mateusz  Mroziński
4:1 – 32 min – Sebastian Seredyński
5:1 – 38 min – Sebastian Seredyński (asysta Patryk Rzepka)
6:1 – 39 min – Mateusz Górka (asysta Tomek Sobierajski)

Po znakomitym meczu zespół M40.pl wrócił na dobre tory w walce o czołowe miejsca w sezonie 2017/2018. Wszystkim zawodnikom gratulujemy i trzymamy kciuki za kolejne udane występy.

Chcecie więcej?

Jeżeli jesteście zainteresowani dalszymi poczynaniami drużyny pomarańczowych, zapraszamy na Fanpage M40.pl Poznań, na którym znajdziecie rozpiskę kolejnych meczy i aktualnych wydarzeń.

Plakat m40.pl

 

Dodaj komentarz