Targi eHandlu

Świętowania nigdy dość, czyli 10-lecie Grupy M40 na XIII Targach eHandlu

Uczestnictwo w Targach eHandlu stało się już obowiązkowym punktem w naszym firmowym kalendarzu. Tym razem wybraliśmy się do Warszawy, gdzie na terenie EXPO XXI odbywała się trzynasta edycja imprezy.

Targi eHandlu – organizacja na medal

Bez dwóch zdań organizatorzy po raz kolejny udowodnili, że stworzyli najlepsze wydarzenie w swojej kategorii. Na miejscu zjawiło się 138 wystawców, którymi byli najwięksi gracze z branży e-commerce. Ich obecność na miejscu nie była przypadkowa. Wszystkie marki podeszły do imprezy z profesjonalnym nastawieniem. Ich przedstawiciele próbowali na różne sposoby przyciągnąć uwagę gości. Wszystko odbyło się w duchu zdrowej, sportowej rywalizacji.

Odwiedzający nie mogli narzekać na brak zajęć. W przerwach od zawierania kontaktów z wystawcami mogli zrelaksować się przy inspirujących wystąpieniach prelegentów.

Uczestnicy siłą targów

Wbrew powszechnym przekonaniom to nie organizatorzy i ambasadorzy rozmaitych wydarzeń mają największy udział w późniejszym sukcesie swoich inicjatyw. Każda impreza masowa nie ma racji bytu bez zaangażowanych i pozytywnie nastawionych uczestników. Tym razem odbiorcy spisali się na medal. Po pierwsze przybyli na miejsce w niezwykle licznej grupie liczącej 4 tysiące osób. Po drugie warto zwrócić uwagę, że byli niezwykle rzeczowi i doświadczeni. Nasi rozmówcy doskonale wiedzieli czego chcą i stawiali na merytoryczną dyskusję.

Przyjęcie urodzinowe

W maju wzięliśmy udział w poprzedniej edycji Targów eHandlu. Wówczas naszą główną atrakcją był konkurs rzutów karnych. Zainteresowanych nie brakowało nawet wśród osób, które nie interesują się piłką nożną. Tym razem motywem przewodnim stał się jubileusz 10-lecia naszej firmy. Gwoździem programu była urodzinowa oferta przewidująca zniżkę 70% na pozycjonowanie. Dodatkowo na naszych gości czekały słodkie przekąski.

 Targi eHandlu 2

Moc wrażeń

To był dla nas bardzo intensywny dzień, lecz zmęczenie musiało zejść na drugi plan w obliczu ogromu możliwości jakie stwarzały Targi eHandlu. Udało nam się nawiązać szereg obiecujących znajomości, a także zdobyć bagaż doświadczeń, który niewątpliwie zaprocentuje w przyszłości. Z całą pewnością zagościmy również na kolejnej edycji.

 

Chcesz dowiedzieć się więcej? Masz pytanie?

Skontaktuj się ze nami                                                                                                                             

kontakt@grupam40.pl

Dodaj komentarz